Esemény naptár 2013

 

ESEMÉNY NAPTÁR 2013 – I. félév.

Idő pont:

Esemény megnevezése:

Helye:

Január 3, 10, 17, 24. Szerda

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Január 4, 11, 18, 25. Péntek

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Január 7, 14, 21, 28. Hétfő

Január 12.

Szakkör

Sakkiskola

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Szfvár,

Január 19.

Fejér Megyei Ifi Cs. B.

Szfvár, Koppány 2/A., Comenius

Január 25. 14:00 Péntek

Körzeti Diák Olimpia - Egyéni

Mór, Zimmermann Á.I.

Január 26. 9:00 Szombat

Körzeti Diák Olimpia - Csapat

Mór, Zimmermann Á.I.

Január 29.

Nemzeti Cs. B. 6. forduló

 

 

 

 

Február 1, 8, 15, 22.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Február 2.

Móri SE- Bodajki SE Cs. B. 4. f.

Lamberg kastély 1-es terem

Február 4, 11, 18, 25.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Február 6, 13, 20, 27.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Február 9.

Február 16.

Február 16.

Megyei Diák Olimpia – Csapat

KirálySakk –Móri SE Cs.B. 5.f.

Sakkiskola

Székesfehérvár,

Dunaújváros, MMK

Szfvár,

Február 17.

Nemzeti Cs. B. 7. forduló

 

Február 23.

Megyei Diák Olimpia – Egyéni

Székesfehérvár,

 

 

 

Március 1, 8, 22, 29.

Március 2.

Edzés

Móri SE – DunaújDecs IV. 6.f.

Lamberg kastély 8-as terem

Lamberg kastély 1-es  terem

Március 3.

Nemzeti Cs. B. 8. forduló

 

Március 4, 11, 18, 25.

Szakkör

Zimmermann Á. I.- 25 terem

Március 6, 13, 20, 27.

Március 9.

Szakkör

Sakkiskola

„Kis-Petőfi” Á. I.

Szfvár,

Március 15. – 17.

FIDE verseny (A - B csoport)

 

Március 13

Petőfi Kupa

Mór, Petőfi Ált. Isk.

Március 24.

Nemzeti Cs. B. 9. forduló

 

Március 23.

Március

Etyeki KSE-Móri SE Cs. B. 7. f.

Gyerek versenysorozat 1 állomás

Etyek, Általános Iskola

Seregélyes

 

 

 

Április 3, 10, 17, 24.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Április 5, 12, 19, 26.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Április 7.

Nemzeti Cs. B. 10. forduló

 

Április 8, 15, 22, 29.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Április 13.

Április 20.

Emlékverseny

Sakkiskola

Sportnap

Zirc

Szfvár,

Mór

Április 21.

Április

Nemzeti Cs. B. 11. forduló

Gyerek versenysorozat 2.állomás

 

Rácalmás

Április 13

Gyerek versenysorozat 3.állomás

Dunaújváros

 

 

 

Május 1, 8, 15, 22, 29.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Május 3, 10, 17, 24.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Május 6, 13, 27.

Május 11.

Szakkör

Sakkiskola

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Szfvár,

Május

Gyerek versenysorozat 4.állomás

Vál

 

Június 1.

Június 3, 10.

 

Sakkiskola

Szakkör

 

Szfvár,

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Június 5, 12.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Június 7, 14.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Június 15.

„Pünkösdi királyság”

csapatverseny

Szfvár, Seregélyesi út 113.

Vállalkozói Központ

Június 17 – 21.

III. Gyalog Manó sakktábor

Mór, Zimmermann Iskola

Június

Gyerek versenysorozat 5.állomás

Adony

Június

Gyerek versenysorozat 6.állomás

Velence

 

Június - Július

 

Tatai sakktábor

 

Tata

Június - Július

FIDE verseny, Kisbér Open

Kisbér, Művelődési Ház

 

 

 

 

 

 


ESEMÉNY NAPTÁR 2013 – II. félév.

Idő pont:

Esemény megnevezése:

Helye:

Augusztus 17. – 20.

FIDE verseny, Veszprém Open

Veszprém, Zalka tér 1.

Augusztus 24.-25. TERVEZE!!!

„Wekerle” 24 órás sakk verseny

Mór, Zimmermann Á.I.

 

Szeptember 6, 13, 20, 27.

 

Edzés

 

Lamberg kastély 8-as terem

Szeptember 16, 23.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Szeptember 18, 25.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

Szeptember 27?

III. Diáksport Nap

Mór, Szabadidő központ

Szeptember

Gyerek versenysorozat 7.állomás

Sárosd

 

Október 2, 9, 16, 23, 30.

 

Szakkör

 

„Kis-Petőfi” Á. I.

Október 5?

Aranyhordó sakkverseny Mór

Mór, Zimmermann Ált. isk.

Október

Gyerek versenysorozat 8.állomás

Mór, Zimmermann Ált. isk.

Október  7, 14, 21, 28.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

Október 11, 18, 25.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

Október 12, TERVEZET!!!

Megyei Cs.B.

Sorsolásnak megfelelően

Október 23. – 26. TERVEZET!!!

FIDE verseny, Fehérvár kupa

(A – B csoport)

Szfvár,

 

 

 

Október

Október

Gyerek versenysorozat 9.állomás

Sakkiskola

Martonvásár

Szfvár,

 

November 1, 8, 15, 22, 29.

 

Edzés

 

Lamberg kastély 8-as terem

November 4, 11, 18, 25.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

November 6, 13, 20, 27.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

November 9.

Megyei Cs.B.

Sorsolásnak megfelelően

November 23.

Megyei Cs.B.

Sorsolásnak megfelelően

November

Gyerek versenysorozat 10.állomás

Nagylók

November

Novenber

Gyerek versenysorozat 11.állomás

Sakkiskola

Sárbogárd

Szfvár,

 

December 1.

 

Farkas József emlékverseny

 

Székesfehérvár,

December 1.

Gyerek versenysorozat 12.állomás

Székesfehérvár,

December 2, 9, 16.

Szakkör

Zimmermann Á. I. – 25 terem

December 4, 11, 18.

Szakkör

„Kis-Petőfi” Á. I.

December 7, 14, 21.

Edzés

Lamberg kastély 8-as terem

December 8.

Rapid sakkverseny

Székesfehérvár,

December 29.

Móri Sportért – Mozogjon Mór

Mór, Szabadidő központ

December 31.

December

Záró schnell verseny

Sakkiskola

Kisbér

Szfvár,

Egyéb sport esemény:

 

 

???

 

???

???

Zirci kistérségi bajnokság

 

Rapid falunapi verseny

Rapid falunapi verseny

Azok a települések, városok akik beneveztek a bajnokságba.

Bakonysárkány

Bodajk

                                              

Mór, 2013. január 02.

 

 

 

                                                                                                                 Zilahi Zoltán

 

Versenyek időpontjai, helyszínei változhatnak! 

 

Esemenynaptar2013.doc